Barion Pixel

A Retrospect of the 2019 Cleaning Show

Již 5. ročník veletrhu úklidu už je za námi. Pojďme se podívat, jak to vypadalo.

Dokazuje se, že zájem o veletrh každoročně roste. Vystavovatelů přijelo opět více, než v loňském roce – celkem 20. Návštěvníků bylo také více. Kromě většího povědomí o Veletrhu úklidu může být dalším důvodem přemístění Veletrhu úklidu do Prahy, což je atraktivní místo nejen pro mimopražské, ale také pro samotné pražské úklidové firmy a veřejné zadavatele úklidových služeb.

Naším hlavním cílem bylo kvalitně naplnit odborný program tak, aby po celou dobu veletrhu probíhala také konference Veletrhu úklidu. Každá přednáška si našla své posluchače.

Mezi úspěšnější patřila přednáška firmy Vileda o problematice mopů, dále přednáška inženýra Ondřeje Štrupa o tom, jak zadávat úklidové služby a také například přednáška paní magistry Prokopové o formálním vzdělávání pracovníků v úklidu.

Navštívili nás také žáci Euroinstitutu, kteří absolvují obor Úklidové služby. Vše probíhalo V krásném prostředí kongresového prostoru hotelu Olympic, který byl důstojným prostorem pro prezentaci úklidových produktů a služeb.

V příštím roce na Veletrhu úklidu 2020 se těšíme na zahraniční vystavovatele a návštěvníky. Děkujeme vše zúčastněným návštěvníkům i firmám za jejich zájem a budeme se těšit na příště.

Registrace pro firmy

    Free ticket

    To obtain free tickets to the Cleaning fair, it is necessary to fill in the form.

    Tickets without registration will be charged.

    Registration for companies